Obezite İle Mücadele

Beslenme hayatımızın her döneminde çok önemlidir. Anne karnından başlayarak her yaşda; yaşa, cinsiyete, fizyolojik, psikolojik, sosyakültürel beslenme alışkanlıkları, çocukluktan bu yana yada sonradan edinilmiş kötü olan beslenme alışkanlıkları, fark etmeden yeme, duygusal durumlarda kalorisi yüksek gıdaları tüketme alışkanlığı durumlarına göre v.b değişkenlik gösterir.

Sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için; beslenme bilincini kendinizde oluşturabilmek için, öncelikle beslenme eğitimi ve bilinci ile ve davranış değişikliği yöntemi ile doya doya zayıflamağı tercih etmek ile bilinçli zayıflamanın konforunu yaşamak istiyorsanız FORMNES ile FORMDA HAYAT her zaman yanınızda. Evet; sağlıklı yoldan kilo vermeyi tercih etmek bir süreçtir fakat yaşam kalitenizi ve ilerde fazla kilodan dolayı oluşabilecek hastalıkları önlemek içinde tercih edebileceğiniz önemli bir seçenektir. Kilo vermeye karar verdiğinizde; başkasında başarılı olan diyetleri uygulayarak, yada çaylar, tozlar, preperatlar, zayıflama tozları v.b deneyerek vüvut metabolizmanızı bozmayın.

Hedefinizde; YO-YO Sendromu olmadan sağlıklı yoldan kilo vermek olsun. Yaşamınızda kalıcı olabilecek, yaşam kalitenizi artıracak size özel hazırlanmış diyet menülerini uygulamak olsun. Unutmayın; Diyet kişiye özeldir. Parmak izi gibidir. En iyi Diyet ve Spor yaşamınızda kalıcı ve sürdürebilirliği olandır.

YENİ BİR SEN YENİ VE DAHA KALİTELİ BİR YAŞAM İÇİN ADIM ADIM HEDEFE GÖTÜREN AŞAMALAR

BİRİNCİ ADIM >>> Öncelikle karar ver. Düşünceler davranışlara davranışlar ise yaşam tarzımız ve alışkanlıklarımıza dönüşür. Başlamak bitirmenin yarısıdır bu nedenle ÖNCE KESİN KARAR VERİN.

İKİNCİ ADIM>>>>> Doktor kontrolünde (Dahiliye, Kadın-Doğum Hastalıkları, Kardiyoloji, Endokrinoloji v.b )Tıbbı bir Muayene ve kan tahlili, Doktorunuz tarafından uygun görüldüğü taktirde ilaç tedavisi ve belirtilen sürelerde düzenli tıbbı kontrollerin yaptırılması ve kontrolü

ÜÇÜNCÜ ADIM>>>>> Beslenme ve Diyet Uzmanı Diyetisyen eşliğinde size uygun düzenlenmiş menü ile doya doya zayıflamanın özgürlüğünü ve konforunu yaşamak için; Formnes ile Formda Hayat Beslenme Eğitimi ve Diyet Danışmanlık Merkezinde sizin kilo verme sürecinde ve sonrası kilo koruma programı ile de her zaman yanınızdayız

DÖRDÜNCÜ ADIM>>>>>Hedeflediğiniz kiloya ulaştıktan sonrada beslenme; diyet; sağlıklı yaşama dair aradığınız her soruda doğru kaynak olarak her zaman yanınızdayız..

MUTLU HAYAT HUZURLU BİR YAŞAM KALİTELİ BİR BESLENME ALIŞKANLIĞI İÇİN FARKINDALIKLARI FARK ETMEK İÇİN FORMNES İLE FORMDA HAYATDA…YETERKİ İSTE VE DAHA İYİ VE KALİTELİ BİR YAŞAM İÇİN HAREKETE GEÇ..GÜZEL SAĞLIKLI GÜNLERLE..

Uzman ekibimizle sunduğumuz tüm bu hizmetlerden faydalanmak için bizlere aşağıdaki Whatsapp numarasından ve iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

0554 950 58 10