Diyet Programları

İki aşamalı sağlıklı beslenme programımıza hoşgeldiniz.

1. AŞAMA ÖNCE KARAR VER VE SAĞLIKLI KALİTELİ BİR YAŞAM İÇİN HAREKETE GEÇ

Diyet mi? Niyet mi? Sürekli olarak yaptığım ve diyeti bırakınca tekrar kilo aldığım diyet deneyimlerim mi??? Hayır bunlar için hiç biri..DAHA SAĞLIKLI VE KALİTELİ BİR YAŞAM İÇİN DOYA DOYA ZAYIFLAMAK VR HEDEFLENEN KİLOYA ULAŞTIKDAN SONRA KİLOMU KORUMAK VE DAHA SAĞLIKLI KALİTELİ BİR YAŞAM İÇİN DİYORSANIZ DOĞRU YERDESİNİZ..

DOYA DOYA ZAYIFLAMAK İCİN….Sağlıklı yoldan bireye özgü düzenlenen sıkıcı olmayan menüler ile bireyin yaşam tarzına, alışkanlıklarına, fizyolojik ve psikolojik durumuna uygun davranış değişikliği yöntemi ile günlük beslenme alışkanlıklarını ve menü düzenini hayat tarzı haline getirebilmek için ‘’Sağlıklı Beslenme Formnes ile Formda Hayatda. Kilo verme sürecini sadece günlük gıda alımınızı bilinçsizce kısıtlayarak, tek tip beslenme, popüler diyetler, karbonhidrattan kısıtlı ketojenik diyetler, protein ağırlıklı diyetler…… uygulayarak  yada sağlıklı olarak beslenme menünüze dikkat etmeden  sadece spor yaparak yada değişik çaylar içerek asla devam ettiremezseniz. En önemlisi; Doğru besini dengeli, düzenli ve yeterli olarak alarak aç kalmadan kas ve su kaybı yaşamadan sağlıklı yönden kalıcı olarak kilo kaybı ve kontrolü yapabilmektir.

En iyi diyet; Uzman kontrolünde kişiye özgü ve  yaşamında kalıcı olandır.

SAGLIKLI VE KALİTELİ YASAM İÇİN BAŞLADIĞNIZ ZAYIFLAMA SÜRECİNDE; EN GÜZEL DİYET KİŞİYE ÖZGÜ HAZIRLANAN DİYETTİR…DİYET MUTLULUKDUR…DİYET HUZURDUR…..BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZDE FARKINDALIĞI FARK EDECEKSİNİZ…..

 KİLOLU OLMAK KABUSUNUZ OLMASIN….HER GÜN HAYATIMIZDA YENİ BİR GÜNDÜR ANLAYIŞI  İLE DEĞİŞİME BUGÜN BAŞLA….

Geçmiş hayatımız için bir tecrübe yarın ise bugün attığımız adımların temelidir hayat bir gündür o da bugündür…Yeni ve sağlıklı bir yaşama yine yeniden başlamak için FORMNES ile Formda Hayat Beslenme Eğitimi ve Diyet Danışmanlık Merkezinde Sağlıklı Beslenme Sistemi ile de hizmetinizdeyiz.

Senelerce kilo sıkıntınız olmuş olabilir yada son yıllarda hızlı kilo almış olabilirsiniz….Doğum sonrası kilolar, menapoz dönemi, tip 1 ve tip 2 Diyabet,tiroit hastalıkları, metabolik sendromda, polikistik over, deprasyonda, sigara bıraktıktan sonraki süreçte , hamilelik dönemi ve sonrasında , menapoz döneminde KISACA hayatımızın her alanında ve anında kilo alma verme süreçleri olmustur…

2. AŞAMA KARAR VERDİM VE SAĞLIKLI YOLDAN BİLİNÇLİ ZAYIFLAMAYI TERCİH ETTİM

NİÇİN NEDEN SAĞLIKLI BESLENME?

Günümüzde teknolojinin hızla ilerlemesi sonucu bilgi kirliliğini de beraberinde getirmekte. Özellikle; beslenme eğitimi almamış kişilerinde; söz sahibi olduğu günümüzde doğru bilgiyi doğru kaynaktan öğrenmek ve sağlığınızı riske atmadan daha kaliteli, bilinçli ve sağlıklı yönden zayıflamak yada kilo almak için  FORMNES İLE FORMDA SAĞLIKLI BESLENME sistemini uygulamak ve diyet süresince sıkılmadan doya doya zayıflamak, aynı zamanda diyet koçluğu hizmeti de almak istersiniz size sunduğumuz sağlıklı beslenme paketlerinden size uygun olanını seçmeniz yeterli.

Daha önce uyguladığınız yada uygulayamadığınız tüm diyet ceşitlerini unutun. Size özel, hazırlanan diyet listesi ve öneriler ile diyetin mutluluk ve huzur olduğunu göreceksiniz.

Mesafelerin önemli olmadığı sağlıklı beslenme sisteminde aradığınız her sorunun cevabı doğru kaynaktan FORMNES İLE FORMDA HAYATDA. Sağlıklı beslenme hizmeti ile; size uygun olan diyet listeniz diyetisyeniniz tarafından hazırlanır ve e-mail ile gönderilir ve hedeflediğiniz kiloya ulaşana kadar takibiniz yapılır. Hedeflenen kiloya ulaştıkdan sonra ise kilo koruma için; size özel hazırlanmış SAĞLIKLI YAŞAM MENÜ LİSTENİZ   ve ÖNERİLER  listesi size başarı ödülü olarak hediye edilir. Her öğünde size uygun hazırlanmış besin alternatifinizin olması, besinlerin porsiyon miktarı ve ölçüleri, değişim listesinin,  beslenme eğitim kitapçığı, öneriler listesi  ve diyet süresince dikkat edeceğiniz önemli unsurların hazırlandığı listede; ilk diyet listenizin tarafınıza e-mail ile iletilirken beslenme dosyası olarak size iletilecektir.

Hemen Formu Doldurarak Diyet Programımıza Katılın